Otse sisu juurde Liigu külgribale Hüppa jalusesse

DIY MITMIKUD VÄRVITUD PINEAPPEE TEE.

Mul on hea meel teatada, et alustan Expressions Vinyl suursaadikuna! Niisiis, võite oodata veel mõnda suurepärast vinüüliprojekti siin ümber (nagu see ja see ja see). Sest kutid, vinüüliprojektid on fantastilised - need osutuvad suurepärasteks ja neid on lihtne valmistada, mis on põhimõtteliselt parim kombinatsioon.

Oleme viimasel ajal natuke mu maja ümber t-särgi kallal käinud. Soojusülekande vinüül teeb lihtsalt nii hõlpsaks, et saaksite kõike teha! Minu lapsed on palunud ükssarvi, öökullid, kitarri ja me oleme teinud nad kõik lihtsaks. Mulle meeldib, kui majas on natuke kärsitust soojusülekande vinüüli, et saaksime iga kord uue idee tekkimisel asju väriseda. Ja hea uudis on see, et üks teist võib võita omaenda väikese vinüülirihma! Wõi wõi! Väljendid Vinyl kingivad ühele õnnelikule võitjale väärt vinüüli, nii et sisestage kindlasti võita Rafflecopteris selle postituse lõpus.

Igatahes teevad mõned Expressions Vinyl ajaveebid sellel kuul puuviljateemalisi vinüüliprojekte - otse minu alleel -, nii et muidugi pidin ma lõbusalt hüppama! Tahtsin teha ananassisärgi, kuid soovisin, et see oleks mitme värviga fotoreaalsem. Ma olen disainilahenduse väljanägemise üle väga õnnelik ja mu tütar on juba palunud enda särki, nii et ma arvan, et hakkame selle varsti uuesti kasutusele võtma. Ja ma tõesti tahan proovida mõnda erinevat värvi - kindlasti näen tulevikus roosa ananassi.

Materjalid

Minu mitmevärvilise ananassi silueti lõigatud fail
T-särk (valisin kaevanduse H&M-st)
Expressions Vinyl Heat Transfer Vinyl neljas värvitoonis - kasutasin kollast, pruuni, tumerohelist ja rohelist õuna
Siluett Cameo või elektrooniline lõikamismasin
Umbrohutööriist
Raud

Juhend

Ananassi kujundus on valmistatud nelja erineva värvitooniga nelja erineva vinüülitüki vahel. Siluettfail on jagatud neljaks erinevaks objektiks, mis koos moodustavad ananassi kujunduse. Faili avamisel paigutatakse kõik objektid ananassi kuju moodustamiseks. Valige need kõik ja mõõtke ananassi soovitud suurusega. Seejärel valige lihtsalt objekt, mida soovite kõigepealt lõigata. Valige jaotisesseadete menüüs selle objekti jaoks lõige ja ülejäänud jaoks mitte.

nihutasin tüki, mille ma lõikasin, kuni lehe ülaosani, et vinüülil kokku hoida.) Pange selle tüki jaoks sobiv värv Siluetti ja lõigake kindlasti vinüül läikiva küljega allapoole.

Kõrvaldage negatiivne ruum oma umbrohutööriista abil.

Korda protseduuri iga värvi jaoks.

Lõpuks tuleb kokku neli vinüülitükki, mis on valmis kokku pandud nagu väike ananassimõistatus.

Alustasin kollase tükiga. Joonistage ananassi paigutus oma t-särgile ja pange kollane tükk vastavalt sellele, mille peal on plastik. Katke see puuvillase riidetükiga ja vajutage oma rauaga 10-30 sekundit. Koorige kileleht üles ja liikuge järgmise tüki juurde.