Otse sisu juurde Liigu külgribale Hüppa jalusesse

TEE TÜHJATUD KONTEINERIST TORE.

Mulle meeldib proovida leida viise, kuidas teha lastega käsitöö odavalt ja lõbusalt. See projekt oli tehtud kõigest, mis mul käes oli. Sellest, mis sai alguse tühja mahlakarbina (või piimapakendina), sai jumalik linnumaja. Laske oma lastel oma linnumaja teha! Midagi armsat on alati hea taaskasutada ja teha. Samuti on tore sõbrustada naabruskonna lindudega.

Tarvikud

Üks tühi mahl või piimapapp

Vahtleht

Käsitöökepid

Teie valitud värv

Pael

Kuum liimipüstol

Linnuseeme

Juhend

Pärast mahlakarbi loputamist on esimene samm uks välja lõigatud. Tühi puuviljakonteiner oli hea mall lindude ringiukse jälgimiseks. Võite lõigata isegi erineva kuju, ristküliku, ruudu, südamega ukse. Ole loominguline! Pärast ringi jäigalt jäsemega jälitamist kasutasin mahlakarbi lõikamiseks raseerimistera.

Järgmine samm on lindimaja kruntimine, mis annab pinna värvivalmistamiseks. Kasutasin pihustusvärvi praimerit.

Krundi kuivamist oodates hakkasin katusele. Käsitöökeppide jaoks valisin erkpunase akrüülvärvi. Vahtleht lõigati katuse jaoks ristkülikukujuliseks. Pärast käsitööpulgade kuivamist kasutasin pulgad vahtplaadile kuuma liimipüstoli abil.

Maalisin linnumaja akrüülvärviga lõbusa Bahama sinise. Olin tila väljalõikamise vahel arutanud, kuid arvasin, et tila oli katuse jaoks heaks toeks. Et katuse mõlemad küljed oleksid ühtlased, otsustasin mahlakaane katuse teisele küljele kuumalt liimida. Kuiva kuuma kuuma liimige katus konteineri ülaossa.

Nüüd veel mõne viimistluse juurde. Esiteks oli linnu ahven. Ma kasutasin habemenuga, et lõigata ringi all väike pilu. Siis võtsin ühe täiendava punase käsitööpulga ja lõikasin selle nii, et see ei oleks liiga pikk ja sobiks selle läbi pilu. Kepi toetamiseks kuum seestpoolt liim.

Järgmine detail, mille kallal töötasin, olid ukse ümber olevad punased kammkarbid. Ma käisin 50-ndate aastakäikudes sinise ja punasega, nii et kammkarbid lisasid täiuslikku puudutust.

Lindi jaoks kasutasin kõige suuremat puuri, mida suutsin leida, ja puurisin mahlakarbi konteineri mõlemalt küljelt. Seejärel söötsin paela aukude kaudu.

Viimane samm oli armsa "Tere tulemast naabruskonda!" Lisamine. märk (valmistatud vahtmaterjalist). Ma kasutasin märgi jaoks punast šarlotti ja kinnitasin linnumaja külge kuuma liimi.

Pärast seda, kui kõik olime valmis - lisasime natuke linnuseemet! Riputasin selle õue ja vaatasin, kas mõni linnusõber tuleb lõbusat uut kodu külastama. Ja kindlasti juba järgmisel päeval läksin välja ja leidsin, et kogu linnuseeme oli kadunud! See projekt oli kiire ja osutus tõeliselt armsaks. Oma laste linnumaja küla valmistamine oleks tore tegevus koos lastega.