Otse sisu juurde Liigu külgribale Hüppa jalusesse

Hambaorkid on mitmed lihtsad, kuid stiilsed kujundused.

Kui olete hakanud just küünte kunsti tegema, võiksite õppida ainulaadseid tehnikaid, mis pole liiga keerulised. Hambaorkide abil saate teha mitmeid lihtsaid, kuid stiilseid kujundusi. Ehkki see võib aidata leida hambaorke, millel on üks nüri ots ja terav ots, saate kõige tavalisema hambatiku abil teha põhilisi kujundusi. Proovige uut stiili või kahte ja omandage usaldus oma uute leitud oskuste vastu!

Enne kui hakkate värvima, võtke aega küünte lõikamiseks ja trimmimiseks. Ärge unustage küünte viimistlemist, nii et need oleksid täiesti siledad. Vältige küünte viimistlemist pärast nende värvimist, kuna see võib värvi koorida.

Pikemate küüntega on lihtsam töötada, kuna teil on disainilahenduste jaoks rohkem ruumi. Kui teie küüned on lühemad, valige lihtsad kujundused, mis ei võta liiga palju küünte ruumi.

Siin saavad asjad kuidagi segaseks, kuid väga-väga lõbusaks. Hambaork ja igasugune küünelakkide kombinatsioon pakuvad lõputuid viise marmorist kujunduse valmistamiseks, nagu see, mille ma eespool lõin koos OPI Big Apple Red ja Black Onyxiga. Minu absurdselt gooti pilk nõudis vaid kolme sammu: värvige küünte ühele küljele paks punane kiht, teisele värvige paks must kiht ja lohistage hambaorgi otsa edasi-tagasi läbi Poola, kuni see kõik kokku lõheneb .

Jällegi pole selle tööriista kasutamisel reeglit. Võite asetada küünelaki keskele ja seda hüpnootilise keerise jaoks väljapoole ringi liikuda või lohistada poleeri horisontaalselt, vaid nagu vertikaalselt, vertikaalselt. Kahe tooni kasutamine muudab protsessi kiiremaks ja pisut kiiremaks, kuid värvide arv, mida selle meetodiga kombineerida, pole tegelikult piiratud. Edwards ütleb, et talle meeldib kasutada teravatipulist kööginoa, et märjad poleerimisvahendid samamoodi lõbusatesse mustritesse tirida.

Kui kasutate küünte servade puhastamiseks atsetooniga ühte neist tihedatest sünteetilistest pintslitest, väidab Miss Pop, et saate seda kasutada sarnasel viisil vesivärvimustri saamiseks. Kastke see pintsel lihtsalt atsetooni, nagu tavaliselt, ja kerige seda läbi lakikihtide, millele olete juba maalinud.

Edwardsi sõnul saate sarnase ilme luua ka kilekotti kasutades. "Pöörake erinevad värvid kilekotil kokku ja laske neil] põhjalikult kuivada," räägib naine. Sellega moodustatakse küünte kleebis, mille saate koti maha koorida ja pealiskihiga küünte külge sulgeda.

Tunnistan, et kõik need nihkega küünte kunstitööriistad nõuavad natuke harjutamist ja natuke rohkem aega meisterdamiseks. Kuid need on endiselt piisavalt juurdepääsetavad ja hõlpsasti kasutatavad isegi inimesele, kellel pole vaba aega, piiratud eelarvet ja kohmakaid käsi nagu mina. Proovige neid ainult üks kord, sest olen nõus kihla vedama, et hakkate neid harjumuspäraselt kasutama, kui olete need riputatud.