Otse sisu juurde Liigu külgribale Hüppa jalusesse

Kasutage Bobby Pin-i kui dotting-tööriista, et luua armsaid täpilisi naelu.

Küünte kunst kodus on raske. Isiklikult suudan vaevu üksikute poolakate peal pühkida, ilma et peaksin seda kogu küünenaha külge ajama, rääkimata igasugusest küünte kunstikujundusest. Ja see on suur põrutaja, kui saate keerukate küünte moodustamise eest suure löögi nagu mina. Ärge saage minust valesti aru, mulle meeldib reis küüntesalongi nii palju kui järgmine inimene, kuid isegi üks igakuine maniküür koos küünekunsti lisakuludega võib minu eelarvet hävitada.

Küüntekunsti tööriistade ostmine kodus kasutamiseks ei tundunud samuti kunagi mõistlik. Ma alati arvasin, et punktimisriistadesse ja kõigisse nendesse pintslitesse pole vaja investeerida, kui mul pole oskust neid kodus edukalt kasutada. Niisiis, küünte kunsti ummikseisus hakkan eksperimenteerima lihtsa väljanägemisega, et saaksin juhusliku kraami abil oma maja ümber tõmmata. Interneti ilukommuunidel on küüntekujundusega häkid, mis kasutavad peaaegu kõike, mida võite mõelda: hambaniiti, ripsmetušši võlukeppe, teipi, kilekotte ... nimekiri jätkub. Kui olete mõnda neist niinimetatud häkkidest proovinud, ei pea ma isegi teile ütlema, et paljusid neist on kas raske kasutada või on tegemist lihtsalt lameda pettusega.

Siiski on mõned võtmeelemendid, mille abil saab töö tehtud ilma, et minu energia või palk kuluks. Isegi Gina Edwards ja Miss Pop, mõlemad kauaaegsed küünte kunstnikud, kelle loomingut olete kindlasti ajakirjades ja jooksuradadel näinud, lasevad oma professionaalsetel tööriistadel vahel puhata DIY häkkida. Tegelikult kasutas Miss Pop viimasel Milano moenädalal tekstureeritud ilme loomiseks isegi paberrätikut.

On hea võimalus, et iga kord, kui võtate ühe neist tihvtidest juustest välja, jätate selle oma vannitoa leti peale ja see koputatakse põrandale ning seda ei tohi enam kunagi näha. Selle asemel tõmmake selle kaks haru võimalikult kaugele üksteisest ja muutke see käiguvahetusvahendiks. Võite ühe selle helmestatud otsa oma küünelakipudelisse kasta, kuni see on kergelt kaetud, ja seejärel kasutada seda, et määrida küünelakk õrnalt punktiga. Seda tegin eespool mandlikujuliste võltsküünte komplektiga Static Nailsist ja Essie küünelakist Lagritsas.

Võite paigutada täpid üle kogu küünte pooltasaseks mustriks, nagu ma lõin, kuid ärge laske traditsioonilisel pilkupüüdval ideel lämmatada teie ideid näpunäite kasutamiseks. Võite minna minimaalsele teekonnale ja asetada punktide rida otse küünte voodite või näpunäidete kohale. Isegi konfetti koogi küünekunsti ekvivalendiks võiksite kasutada mitut Bobby tihvti ja kasta neid kõiki eri värvides.

Miss Popil on rätsepatüki abil sarnaste punktide häkkimine. Ta surub terava otsa parema haardumise jaoks kustutuskummiga, seejärel kastetakse tihvti ümardatud pea küünelakki. Ta ütleb, et Bobby tihvtid on tõhusad, kuid tema meetod loob suuremad punktid, kui see on teie ilme. "Bobby nööpnõelad on lahedad, kuid need teevad ainult pisikesi punkte," ütleb preili Pop. "See annab teile tõelise polka."

Ärge muutuge kannatamatuks, oodates nende punktide kuivamist, muide. Kui nad on pealiskihiga värvides isegi pisut märjad, määrduvad nad kõikjale ja kõik see raske töö on rikkutud. See kehtib kõigi küünte kunstiga seotud trikkide kohta üldiselt ja sellepärast lõin kõik need välimused võltsküüntele. Presskomplektide komplekti abil saan oma kujundusi maalida ja käia siis umbes päev läbi, kuni need kuivavad. Kui need on valmis, liimin need lihtsalt kinni ja lähen.